Co jest najważniejsze w projekcie strony www?

Co jest najważniejsze w projekcie strony www?

Wyrażenie - strona www - dla niektórych oznacza to samo. Jednak jeśli przyjrzeć się im bliżej, można zauważyć, że znacząco się różnią.

Obecnie wiele stron ma bardzo archaiczny wygląd, a to źle wpływa na odbiór przez użytkownika. W zasadzie znaczenie ma kilka czynników, które sprawiają, że stronę www odwiedza się z przyjemnością. Oto one:

  • Przejrzysty layout - czyli wygląd strony, który jest zaprojektowany estetycznie i w przemyślany sposób. Proporcje poszczególnych elementów są przedstawione tak, aby odwiedziny na stronie pozostawiły w użytkowniku tylko dobre wrażenia
  • Łatwa nawigacja - czyli intuicyjne poruszani się po witrynie. Użytkownik ne powinien zastanawiać się i szukać zbyt długo tego czego akurat potrzebuje. To bardzo ważne aby menu i wszystkie sekcje stron były czytelne i jasne dla odwiedzających.
  • Czas ładownia - szybkość wczytywania się strony ma diametralne znaczenie dla wielu z nas. Po kilku długich sekundach potrafimy zrezygnować z odwiedzenia strony, zatem o to także trzeba zadbać.
  • Te najważniejsze czynniki to podstawa dobrego projektu strony. Do tej wisienki na torcie dodamy, że nasz zespół programuje w najnowszych technologiach, aby całość była godna podziwu.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności