Czy warto korzystać z darmowych stron www?

Czy warto korzystać z darmowych stron www?

Jeśli chcemy stworzyć darmową stronę www, możemy zaleźć w sieci mnóstwo rozwiązań. Cechują się one prostą obsługą, aby dosłowne każdy stworzył samodzielnie stronę internetową. Takie rozwiązanie będzie dobre dla Ciebie jeśli:

  • zaczynasz pisać bloga i nie masz środków na inwestowanie w indywidualną stronę,
  • zaczynasz jak freelancer i posiadasz małe portfolio

To wyłącznie dwa powody, dla których możesz pokusić się o początkowe, darmowe rozwiązania. Jakie są zatem wady takiego przedsięwzięcia?

Przede wszystkim mały wybór motywów stron oraz poszczególnych szablonów w niej zawartych oraz domena z rozszerzeniem platformy, na której stoi strona.

Stworzona w ten sposób witryna różni się od innych jedynie treścią. W większości przypadków jest mało atrakcyjna i nie jest postrzegana jako profesjonalna wizytówka.

Generatory darmowych stron istnieją tylko po to, aby zachęcić do kupna czegoś więcej, co w sumie sprowadza się i tak do kosztów za stronę, ale ona znów będzie poddana jakimś ograniczeniom.

Podsumowując: darmowe platformy dają znikome korzyści, zatem jeśli myślimy o budowaniu profesjonalnego wizerunku w sieci, to jedynym wyjściem jest zlecenie tego specjalistom.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności