Po czym poznać, że już czas zmienić stronę www?

Po czym poznać, że już czas zmienić stronę www?

Każde narzędzie z biegiem czasu traci na przydatności. Zwłaszcza w dynamicznie rozwijającym się środowisku jakim jest internet. Programy muszą być stale aktualizowane, sposoby publikacji contentu ulepszane, wszystko musi być szybsze i coraz lepsze.

W sieci wciąż jest mnóstwo stron, które nie tylko wyglądają źle, ale nawet odstraszają swoim działaniem.

Przyzwyczailiśmy się już do intuicyjnych aplikacji, interaktywnych form komunikacji i wszelkich udogodnień, które działają przy dotknięciu opuszkiem palca. Nigdy nie było prościej, zatem jeśli Twoja strona nie jest po pierwsze responsywna, a po drugie intuicyjna, to czas na zmianę.

Co to znaczy responsywna strona www?

Strona tworzona w technologii RWD, czyli strona responsywna, to taka która będzie “elastyczna” przy wyświetlaniu się na tablecie i smartfonie. Jej poszczególne elementy dopasują się do każdego ekranu i na każdym urządzeniu. Ten wymóg to nie tylko udogodnienie dla Twoich klientów, którzy mają mobilny internet. Od dwóch lat algorytm Google nie indeksuje nieresponsywnych stron, czyli stara strona nie znajdzie się w top 10 w wynikach wyszukiwania, za to znajdzie się daleko w tyle, tam gdzie nikt nie zagląda.

Co to znaczy intuicyjna strona www?

Intuicyjne poruszanie się po witrynie polega na tym, że użytkownik ma jak najmniej myśleć i zastanawiać się co musi zrobić, aby przejść tam gdzie akurat ma ochotę. Budowanie takich stron wcale nie jest proste, ale jest jak najbardziej wykonalne. Trzeba znać ogólne zasady dobrego, intuicyjnego projektowania interfejsu, a strona będzie “przyjazna” dla użytkownika.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności