Dlaczego warto tworzyć strony www na CMS?

Dlaczego warto tworzyć strony www na CMS?

Strony internetowe to obecnie niezbędne narzędzie każdego biznesu. Najprostszy i najszybszy sposób, aby potencjalni klienci znaleźli informacje o Twojej firmie.

Wszystko co powinna posiadać dobra strona internetowa jest do wykonania przy odpowiednim nakładzie pracy grafika i programisty. Jednak często, po wdrożeniu witryny, pojawia się potrzeba edycji strony. Wtedy teoretycznie można zwrócić się do programisty, aby dokonał potrzebnych zmian. Jednak wiąże się to z kosztami i czekaniem na zrealizowanie zlecenia. Jest prostszy sposób, który nie wymaga wiedzy na temat kodowania.

Potrzebę edycji strony, jej poszczególnych elementów, rozwiązuje system CMS.

Jest to tzw. system zarządzania treścią. Nie tylko tekstem można zarządzać z poziomu tego systemu. Odpowiednio przygotowana strona postawiona na CMS, będzie w pełni edytowalna, tzn. że można zmieniać zdjęcia, grafiki, moderować komentarze, dodawać i usuwać dowolne elementy.

Korzyści z posiadania strony wraz z CMS’em jest wiele. Przede wszystkim strona staje się witryną dynamiczną i ze względu na edycję ma lepsze wyniki w wyszukiwarce.

CMS daje tez możliwość zarządzania komentarzami, utrzymywaniem kontaktu z klientami lub aktualizowaniem treści czy zdjęć.

Popularnych CMS’ów jest dużo. Wybór odpowiedniego z nich to kwestia indywidualna, najważniejszą ich cechą jest to, że nie trzeba ingerować w kod przy zmianie czegokolwiek na stronie. Nauczenie się obsługi systemu, również nie przysparza trudności. Ważne jest też to, że gdy chcemy zmienić wygląd strony, nie zepsujemy jej merytorycznej zawartości.

Nasze strony napędza Concrete5 lub Wordpress.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności