Jaki rodzaj strony internetowej zbudować?

Jaki rodzaj strony internetowej zbudować?

Strony www to podstawowe internetowe narzędzie. Każda firma powinna mieć swoje miejsce w internecie, ponieważ odsetek internautów jest znaczny. To aż 80% społeczeństwa polskiego, z czego ponad 50% korzysta z internetu mobilnego.

Decyzja o wykonaniu strony internetowej musi być przemyślana, a my możemy tu pomóc kompleksowo.

Strony internetowe różnią się wieloma szczegółami. My postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy lepiej jest mieć stronę typu one page czy tradycyjną z podstronami. Kiedy te rozwiązania są dobre, a kiedy nie?

Strona www typu one page. Jest świetnym rozwiązaniem jeśli posiadamy kluczowe informacje w ścisłej formie. Takie strony idealnie nadają się na portfolio lub na zaprezentowanie kluczowych usług. Zaletą tych stron jest ich prostota i łatwa nawigacja, ponieważ wszystko znajdziemy na jednym widoku podzielonym na sekcje wg potrzeb. Wykonanie one page zajmuje mniej czasu niż rozbudowana o podstrony witryna.

Strona www z podstronami. Takie rozwiązanie zaproponujemy, gdy mamy do czynienia z większą ilością materiału. Pogrupowanie contentu w podstrony sprawi, że ogrom informacji będzie bardziej czytelny. Ilość zdjęć oraz treści ma kluczowe znaczenie i zdecydowanie podział na kategorie czy zagadnienia to najlepsze rozwiązanie dla dużych witryn. Ma to też znaczenie dla SEM i SEO, czyli dla reklam w internecie i pozycjonowania. Reklamujemy konkretne usługi i przekierowujemy na odpowiednie dla tych słów podstrony. W ten sposób użytkownik szybko znajdzie to czego szukał. Strony rozbudowane tworzy się nieco dłużej z wiadomych względów.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności