Nasza ostatnia realizacja - Creativesight.pl

Nasza ostatnia realizacja - Creativesight.pl

Wszyscy mają szybkie strony, mamy i my :), żarty na bok z przyjemnością informujemy, że operacja stworzenia strony od nowa naszej strony firmowej, z użyciem piekielnie szybkiego nextJS została zakończona sukcesem.

Nasza poprzednia strona miała już nieco ponad 4 lata, była oparta o wolny i nieco przestarzały CMS napisany w technologii PHP.

Przyszedł czas na zmiany. Wybór padł na DatoCMS, jest to tzw headless CMS, działa bez użycia PHP i jest bardzo wygodny dla użytkownika. Tworzenie szablonów stron czy nowych bloków to po prostu czysta przyjemność. CMS to jedno ale co dalej?

Nowoczesny framework oparty na React czyli NextJS do tego projektu nadał się idealnie. Dane są pobierane za pomocą graphql. Strona jest piekielnie szybka, otrzymała pełne wsparcie pozycjonowania, a co najważniejsze cel zbudowania nowej strony został osiągnięty w 100%. Miało być szybko. Miało być nowocześnie. Miało być przyjemnie dla oka. Chyba się udało?

A może Twoja strona jest wolna i chcesz ją przepisać na coś szybkiego? Skontaktuj się z nami :) 

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności