Wordpress? Jeśli nie, to co?

Wordpress? Jeśli nie, to co?

Strony budowane na systemie zarządzania treścią (CMS) są dynamiczne, a co za tym idzie osiągają lepsze wyniki w wyszukiwarkach. Ponadto łatwo je edytować, modyfikować i ulepszać i nie trzeba znać tajników kodowania.

Obecnie jest wiele różnorodnych systemów, zarówno płatnych jak i darmowych.

Najbardziej popularnym, który ma wielu zwolenników to Wordpress. Jest darmowy, często aktualizowany. Wciąż powstają nowe gotowe motywy oraz wtyczki, dzięki którym można posiadać wiele praktycznych funkcjonalności na stronie czy w sklepie.

Drugim godnym polecenia CMS’em jest Concrete5. Również jest dostępny za darmo. Różni się tym od Wordpressa, że zmian dokonujemy bezpośrednio na stronie. To znacznie ułatwia edycję i pozwala w prosty sposób zarządzać stroną nawet laikowi.

WordPress jest mocno rozbudowanym środowiskiem, Concrete5 jest mniej znany, ale zdobywa zwolenników, którzy cenią sobie najprostsze rozwiązania.

Przy wyborze CMS’a dobrze jest kierować się wymaganiami, jakie będziemy w przyszłości przed nim stawiali. Musimy zadać sobie pytanie, jak skomplikowana ma być nasza strona czy sklep, aby potem bez problemu móc ją edytować używając odpowiedniego systemu.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności