Czy warto oszczędzać na projektach?

Czy warto oszczędzać na projektach?

Rynek usług programistycznych rozrasta się w szybkim tempie, zatem znalezienie osoby do wykonania strony nie jest problemem. Sytuacja się komplikuje gdy strona ma powstać szybko i tanio, a do tego spełniać jeszcze jakieś wymogi w funkcjonalności.

Często klienci przy wyborze zleceniobiorcy sugerują się stawką, wybierając tę najniższą. W rezultacie otrzymują produkt, który nie działa i nie wygląda tak jak powinien.

Problem często nie tkwi w stawce czy cenie za samą usługę, ale w czasie jaki jest za tę cenę poświęcony na stworzenie strony.

Żeby stworzyć stronę poprawnie jest potrzebna określona ilość godzin i tego nie da się przeskoczyć. Nawet jeśli korzystamy z gotowych motywów, to i tak pozostaje nad nim wiele pracy, aby go kompleksowo wdrożyć.

Dlatego przy wyborze podwykonawcy zalecamy sugerować się jakością portfolio oraz optymalną stawką, za którą możemy otrzymać projekt godny uwagi.

Często jest tak, że nad projektem pracuje więcej niż jedna osoba. Zazwyczaj do programisty dołącza grafik, który bierze udział w początkowej fazie projektu.

Dzięki jego pracy powstaje projekt o przemyślanej konstrukcji, z dobranymi kolorami i fontami, aby wszystko było spójne i przyjazne dla użytkownika.

Zatem szukając podwykonawcy nie można sugerować się tylko ceną za realizację. Niech ona będzie składową informacji jakie zbieramy o podwykonawcy, ale nie decydującym czynnikiem.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności