Programy, które usprawnią Twoją pracę

Programy, które usprawnią Twoją pracę

Każdego dnia wykonujemy szereg czynności zarówno w sieci, jak i poza nią. Mnogość spraw, które musimy załatwić często nas przytłacza i zapominamy o wielu z nich, na dodatek w trakcie pojawiają się nieoczekiwane wydarzenia, które burzą nawet najlepiej zaplanowane działania. Na szczęście są programy i aplikacje, które pomogą nam “ogarnąć” rzeczywistość.

Trello
W wersji darmowej ma już wielu zwolenników, a zastępuje tablicę ścienną, na której przyklejamy kolorowe karteczki. W zakresie tych “karteczek” możemy wykonać wiele czynności, np.: wpisać dane na temat jakiegoś projektu czy osoby, zaznaczyć czas realizacji, dodać listę rzeczy do zrobienia, etc. Ponadto tablice trello można współdzielić z innymi.

Chmura
Niezależnie z jakiej chmury chcemy korzystać, jej największą zaletą jest dostępność. W przypadku Google Drive i One Drive, możemy ponadto tworzyć potrzebne dokumenty czy rysunki. W dokumencie jest też opcja komentowania i praca nad jedną rzeczą staje się prostsza bez względu na kilometry.

Slack
To komunikator wewnątrz teamu. Ma możliwość stworzenia kanałów tematycznych, a także prywatnych rozmów i przesyłania plików. Jego darmowa wersja obejmuje 10 tysięcy wiadomości na jednym kanale, kiedy ta wartość zostaje przekroczona, oczywiście możemy korzystać nadal w pełni ze Slacka, ale starsze wiadomości nie będą widoczne.

Basecamp
W próbnej wersji mamy możliwość pełnego zapoznania się z tym rozbudowanym narzędziem. Z powodzeniem poprowadzimy tu projekty i zadania, przypisując je do odpowiednich osób. Wszystkie informacje łatwo dzielimy na zagadnienia i ustalamy czas. Po próbnym okresie, możemy wykupić abonament, który jest uzależniony od tego jaką liczbę projektów potrzebujemy umieścić w tym sofcie.

Niezależnie ile mamy do wykonania zadań zawsze planujmy 80% naszego dnia przeznaczonego na pracę, ponieważ tylko wtedy możemy spiąć wykonanie oraz być elastycznym w przypadku innych, nieoczekiwanych działań.

Creative Sight Konrad Leśniak

Chłodna 66/1

71-493 Szczecin

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze strony napędza atthost.pl

Naszą firmę napędzają Diety od brokuła

Naszą firmę rozlicza Ifirma.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli podczas kontaktu z nami (e-mail, telefon, formularz kontaktowy) podasz nam Twoje dane osobowe, będą one przetwarzane na zasadach określonych w Polityce prywatności